ÚVODNÍ MODELY NAŠE VOZY SERVIS DOPLŇKY FINANCOVÁNÍ OJETÉ VOZY KONTAKT

CELERIO BALENO IGNIS S-CROSS JIMNY VITARA VITARA S

Celerio Design Technologie Bezpečí Barvy Ceník a výbava Technická specifikace Příslušenství Zkušební jízda Fotogalerie Porovnaní s konkurencí

Malý vůz naložený velkými myšlenkami

Tady je. Větší než čekáte a připraven k životu. Představujeme nové Celerio, malé auto, které vytváří velké standardy. Naloženo know-how Suzuki pro malá auta a s prostorem navíc, Celerio přímo vybízí k jízdě po městě. Nastupte a zažijte vše, co je před Vámi.

Vzdušný prostor

Pokud jde o vnitřní prostor a pohodlí, je Celerio doslova o hlavu a ramena nad ostatními. S dostatkem prostoru pro nohy i velké myšlenky zapomenete na stres a budete se při řízení cítit uvolněně. A díky promyšlenému designu budete stejně pohodlně nastupovat i vystupovat.

Vypadá více než dobře

První, co Vás za volantem Celeria upoutá, jsou dobře čitelné hodnoty na elegantní a stylové přístrojové desce. Tím to ale nekončí, Vaší spokojenosti jsme podřídili vše, co šlo. Výše umístěná sedadla zlepšují přehled i výhled a dávají Vám úžasný pocit svobody. Vaší pozici za volantem jsme přizpůsobili i velikost a umístění řadicí páky, kterou tak máte doslova po ruce. Komfortní, kvalitní a pohodlný interiér Celeria Vás bude neustále hýčkat a rozmazlovat.

Sedět vysoko a obdivovat výhled

Vyšší poloha sedadla a velká okna poskytují vynikající výhled, který oceníte především při jízdě přeplněnými městskými ulicemi.

Dveře, které stojí za prozkoumání

Zavazadlový prostor, který je svým objemem na vrcholu mezi malými vozy, bez problémů pojme vše, co přinesete. Za zadními výklopnými dveřmi Celeria Vás čeká široký otvor s nízko umístěnou hranou pro snadné nakládání a vykládání. Teď už ale hlavu ven a vydejte se prozkoumat i město.

Objemný zavazadelník

Celerio nabízí dostatečný objem zavazadlového prostoru pro Vaše každodenní užívání. Své místo v něm má i praktický háček na nákupní tašku. Asymetricky dělená a sklopná zadní opěradla umožňují převézt i velký a neforemný náklad.

Zábava nikdy nekončí

Co dostanete, když dáte prostor velké představivosti? Nekonečné možnosti a spoustu zábavy za volantem. Takže ať už pojedete na trh za čerstvými potravinami, nebo máte den plný vzrušujících momentů, mějte na paměti, že když budete řídit Celerio, vždy půjde o nezapomenutelný zážitek.

Bezstarostný život

Je čas se odměnit a udělat si život příjemnější. Dopřejte si konečně vše, co jste vždy chtěli v autě mít. S Celeriem nyní dokážete projet i ty nejtěsnější městské uličky s lehkostí a elegancí.

Kompaktní rozměry

Malé zvenku, ale velké uvnitř. Obratné a snadno ovladatelné Celerio přes své kompaktní rozměry poskytuje dostatek pohodlného vnitřního prostoru.

Minimální poloměr otáčení

Na pětimístný vůz má Celerio velmi malý poloměr otáčení. Bez námahy tak zvládnete projet i ty nejtěsnější městské uličky.

Nově vyvinuté přední a zadní odpružení

Při návrhu konstrukce zavěšení kol jsme mysleli na mnoho aspektů a především na maximální jízdní komfort. Celerio používá celou řadu inovací a technologií, díky nimž je výkonné, má nižší hmotnost a maximálně využívá vnitřní prostor.

Brzdy

Brzdová soustava je navržena tak, aby se brzdový pedál ovládal s lehkostí a odezvou bylo brzdění plynulé, a přesto, adekvátně k situaci, dostatečně silné. Nová konstrukce brzdové soustavy snížila hmotnost Celeria a vede i k menší spotřebě paliva.

Kola a pneumatiky

Čtrnáctipalcová ocelová kola s plnými kryty pomáhají usměrnit a vyhladit proudění vzduchu podél boku vozidla. Použité pneumatiky mají malý valivý odpor pro nižší spotřebu paliva bez obětování vlastností, jako je přilnavost k vozovce, odolnost proti opotřebení nebo vzdálenost potřebná k zastavení vozidla.

Ekonomika provozu a nízké emise

Motor K10B

Litrový zážehový motor K10B je dynamický a zároveň vyniká nízkou hmotností i vysokou úsporností. Poskytne Vám dostatečné potěšení z rychlosti i řízení. Ke skvělým parametrům pomohly i použité inovace, které snížily hmotnost motorové jednotky, držáků, chladiče i palivové nádrže.

Nová 5stupňová manuální převodovka

Nová 5stupňová manuální převodovka poskytuje komfortní, hladké a rychlé řazení rychlostních stupňů. Použitá inovativní řešení v konstrukci převodovky pomáhají šetřit palivo tím, že minimalizují ztrátu krouticího momentu při změně rychlostního stupně.

Aerodynamika

Tvary karoserie i podvozku byly navrženy kombinací výstupů z počítačové simulace a testování v aerodynamickém tunelu. Výsledkem je optimální aerodynamické obtékání vzduchu okolo auta.


 

 copyright © 2010 Autosalon Most s.r.o.   |   design © martindesign.cz