ÚVODNÍ MODELY NAŠE VOZY SERVIS DOPLŇKY FINANCOVÁNÍ OJETÉ VOZY KONTAKT

SWIFT SWIFT SPORT BALENO IGNIS S-CROSS JIMNY VITARA

SPLASH Design Technologie Bezpečí Barvy Ceník a výbava Technická specifikace Příslušenství Zkušební jízda Fotogalerie Porovnaní s konkurencí

Design

Forma určená funkcí - Suzuki Jimny

Vice než třicetiletá tradice vývoje a výroby vozidel s pohonem 4x4 je dostatečnou zárukou vysoké kvality a odolnosti terénních modelů Suzuki. Za tuto dobu si off-roady Suzuki získaly miliony spokojených zákazníků na celém světě.


Suzuki Jimny - spolehlivý a nenáročný

Předchůdce současného Suzuki Jimny, legendární Samurai po dlouhá léta dominoval bezkonkurenčně v kategorii lehkých off-roadů. Doslova a do písmene byl nepřekonatelný v pracovním nasazení i v těch nejtěžších a nejtvrdších terénních podmínkách a přitom zůstal spolehlivý a vzácně nenáročný.

Nový Suzuki Jimny je jeho vice než důstojným nástupcem. Ke všem výše zmiňovaným vlastnostem přidává i elegantní a kompaktní vzhled své karoserie. Nový, vysoce funkční interiér nyní zcela odpovídá standardům kladeným na osobní automobily této třídy. Atraktivní vzhled, elegantní interiér a vylepšené jízdní vlastnosti na silnici zaručují, že Suzuki Jimny dokáže být nejen spolehlivým a výkonným pracovním vozem v těžkých terénních podmínkách, tak, jak velí tradice, ale i ideálním společníkem, zvládajícím díky svým vlastnostem všechny nástrahy městské džungle.


Vylepšený interiér

Pracoviště řidiče bylo znovu navrženo dle nejposlednějších ergonomických studií. Ve Vašem Jimnym máte nyní vše bezpečně po ruce, na tom nejpřirozenějším místě. Dbali jsme na to, aby Vám řadící páka padla přesně do ruky a přístroje na palubní desce vhodně seskupili a umístili tak, abyste údaje z nich mohli odečíst jen letmým pohledem.


Bezzátěžová poloha při řízení

Součástí studie bylo určit optimální polohu při řízení, tak, aby tělo necítilo únavu ani při dlouhé cestě. Elektricky ovládaná okna, zámek dveří, klimatizace jsou jen dalším zpříjemněním cesty.


copyright © 2010 Autosalon Most s.r.o.   |   design © martindesign.cz